RT0805WRB0722K1L
MFR.Part #
RT0805WRB0722K1L
JLCPCB Part #
C4253551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS