RT0805WRB0720KL
MFR.Part #
RT0805WRB0720KL
JLCPCB Part #
C869651
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS