RT0805WRB071K91L
MFR.Part #
RT0805WRB071K91L
JLCPCB Part #
C4096113
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS