RT0805WRB071K78L
MFR.Part #
RT0805WRB071K78L
JLCPCB Part #
C4012479
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS