RT0805WRB071K74L
MFR.Part #
RT0805WRB071K74L
JLCPCB Part #
C4344345
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS