RT0805WRB07196KL
MFR.Part #
RT0805WRB07196KL
JLCPCB Part #
C4143821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS