RT0805WRB07187KL
MFR.Part #
RT0805WRB07187KL
JLCPCB Part #
C3935430
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS