RT0805WRB0716R2L
MFR.Part #
RT0805WRB0716R2L
JLCPCB Part #
C4125091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS