RT0805WRB0716KL
MFR.Part #
RT0805WRB0716KL
JLCPCB Part #
C4111336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS