RT0805WRB07169KL
MFR.Part #
RT0805WRB07169KL
JLCPCB Part #
C4320790
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS