RT0805WRB07165KL
MFR.Part #
RT0805WRB07165KL
JLCPCB Part #
C4128610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS