RT0805WRB0714K7L
MFR.Part #
RT0805WRB0714K7L
JLCPCB Part #
C4065676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS