RT0805WRB07137KL
MFR.Part #
RT0805WRB07137KL
JLCPCB Part #
C4063789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS