RT0805WRB0712RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB0712RL
JLCPCB Part #
C4026099
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS