RT0805WRB0712KL
MFR.Part #
RT0805WRB0712KL
JLCPCB Part #
C3960484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS