RT0805WRB07127RL
MFR.Part #
RT0805WRB07127RL
JLCPCB Part #
C4214699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS