RT0805WRB07127KL
MFR.Part #
RT0805WRB07127KL
JLCPCB Part #
C4185496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS