RT0805WRB07121RL
MFR.Part #
RT0805WRB07121RL
JLCPCB Part #
C4088356
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS