RT0805WRB0711K8L
MFR.Part #
RT0805WRB0711K8L
JLCPCB Part #
C4052674
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS