RT0805WRB07118KL
MFR.Part #
RT0805WRB07118KL
JLCPCB Part #
C4044090
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS