RT0805WRB07115KL
MFR.Part #
RT0805WRB07115KL
JLCPCB Part #
C4353245
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS