RT0805WRB07113KL
MFR.Part #
RT0805WRB07113KL
JLCPCB Part #
C4188094
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS