RT0805WRB0710RL
MFR.Part #
RT0805WRB0710RL
JLCPCB Part #
C4256831
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS