RT0805WRB0710K5L
MFR.Part #
RT0805WRB0710K5L
JLCPCB Part #
C4040173
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS