RT0805WRB07107KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB07107KL
JLCPCB Part #
C4112541
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS