RT0805FRE137K68L
MFR.Part #
RT0805FRE137K68L
JLCPCB Part #
C5738925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS