RT0805FRE13470RL
MFR.Part #
RT0805FRE13470RL
JLCPCB Part #
C6207995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS