RT0805FRE104K75L
MFR.Part #
RT0805FRE104K75L
JLCPCB Part #
C5896451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS