RT0805FRE0786R6L
MFR.Part #
RT0805FRE0786R6L
JLCPCB Part #
C4196070
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS