RT0805FRE074K42L
MFR.Part #
RT0805FRE074K42L
JLCPCB Part #
C869479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS