RT0805FRE0743K2L
MFR.Part #
RT0805FRE0743K2L
JLCPCB Part #
C869447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS