RT0805FRE07430KL
MFR.Part #
RT0805FRE07430KL
JLCPCB Part #
C869443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS