RT0805FRE07422RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRE07422RL
JLCPCB Part #
C869442
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS