RT0805FRE0730K9L
MFR.Part #
RT0805FRE0730K9L
JLCPCB Part #
C869368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS