RT0805FRE072K2L
MFR.Part #
RT0805FRE072K2L
JLCPCB Part #
C194085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS