RT0805FRE0728R7L
MFR.Part #
RT0805FRE0728R7L
JLCPCB Part #
C2099592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS