RT0805FRE0724R9L
MFR.Part #
RT0805FRE0724R9L
JLCPCB Part #
C869310
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS