RT0805FRE0720RL
MFR.Part #
RT0805FRE0720RL
JLCPCB Part #
C375521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS