RT0805FRE071K91L
MFR.Part #
RT0805FRE071K91L
JLCPCB Part #
C2099622
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS