RT0805FRE071K58L
MFR.Part #
RT0805FRE071K58L
JLCPCB Part #
C869254
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS