RT0805FRE071K24L
MFR.Part #
RT0805FRE071K24L
JLCPCB Part #
C869244
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS