RT0805FRE0715RL
MFR.Part #
RT0805FRE0715RL
JLCPCB Part #
C136900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS