RT0805FRE0712R7L
MFR.Part #
RT0805FRE0712R7L
JLCPCB Part #
C2099636
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS