RT0805FRE07120RL
MFR.Part #
RT0805FRE07120RL
JLCPCB Part #
C869168
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS