RT0805FRD07909RL
MFR.Part #
RT0805FRD07909RL
JLCPCB Part #
C2102029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 909Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS