RT0805FRD07806KL
MFR.Part #
RT0805FRD07806KL
JLCPCB Part #
C2102139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 806kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS