RT0805FRD077K87L
MFR.Part #
RT0805FRD077K87L
JLCPCB Part #
C4344333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS