RT0805FRD0771R5L
MFR.Part #
RT0805FRD0771R5L
JLCPCB Part #
C2102438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 71.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS