RT0805FRD076K81L
MFR.Part #
RT0805FRD076K81L
JLCPCB Part #
C2102349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS