RT0805FRD076K65L
MFR.Part #
RT0805FRD076K65L
JLCPCB Part #
C4184163
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS